Kancelaria Radcy Prawnego Szczecin Radca Prawny Szczecin
Pełna informacja i tajemnica zawodowa
Najistotniejsze w mojej współpracy z Państwem jest uzyskanie pełnej informacji co do przedstawionej sprawy. Jest to zawsze fundament współpracy i właściwego rozwiązania danego problemu. Bez pełnej informacji trudno mówić o właściwym rozwiązaniu danego problemu.

Proszę się jednak nie obawiać. Wszystkie informacje uzyskane przeze mnie od Państwa, są chronione tajemnicą radcowską.

Komunikacja z Klientem to także bieżące informowanie o stanie powierzonych spraw i ściśle współdziałanie w celu wypracowania rozwiązań najlepiej pasujących do oczekiwań Klienta. Zawsze wspólnie z Klientami określam cel jaki chcą osiągnąć, a następnie przedstawiam możliwe rozwiązania, zagrożenia i ryzyka.
Bezpieczeństwo i ubezpieczenie
Kancelaria posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.
Klienci
Przede wszystkim zajmuję się obsługą działalności gospodarczej. Działalność gospodarcza to nie tylko wielkie Spółki i wielomilionowe obroty, ale cała rzesza ludzi prowadzących interesy gospodarcze, w oparciu o często dorobek ich całego życia, wypracowywany przez lata.

Zajmuję się także problemami zwykłych ludzi. Formalnym uregulowaniem ich życia rodzinnego, ich codziennymi problemami, mając świadomość tego, że są to dla nich także sprawy szalenie istotne.

Obojętnie, czy chodzi o wysoce skomplikowaną sprawę sądową, czy też nagły i niespodziewany przypadek, zapewniam Klientom rozwiązania, które przynoszą im jak najwięcej korzyści, czyniąc ich życie i pracę łatwiejszymi.
Strona główna
Radca prawny
Zasady współpracy
Klienci i referencje
Wynagrodzenie
Kontakt
Radca Prawny Szczecin
Copyrights ©2010 Radosław Strawa | Wszelkie prawa zastrzeżone. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego
Projekt i wykonanie: averta.pl Strony internetowe | Studio graficzne